Wartości, jako kryterium sukcesu długowiecznego

Co nas wyróżnia?

Wierzymy, że to co robimy łamie status quo w myśleniu o sobie, ludziach i ich możliwościach. Sposób, w jaki zmieniamy świat, polega na odkrywaniu wyjątkowej i unikalnej osobowości każdego człowieka.
Prowadzimy niepowtarzalne szkolenia, w wyniku których ludzie wykorzystują sumę swoich doświadczeń i możliwości i tworzą coraz lepsze środowisko do nieustannego wzrostu.

Darmowa konsultacja przed rozpoczęciem współpracy
Grupy do 10-osób
Międzynarodowa certyfikacja SNLP

21

Zrobionych
Szkoleń

190

Klientów

20 lat

Doświadczenia

O szkoleniu

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele czynników wpływa na nasze codzienne decyzje i wybory życiowe? Miejsce zamieszkania, samochód, praca czy relacje z innymi – to wszystko kształtuje nasze przekonania i system wartości. Fascynujące, prawda?
A co powiesz na to, że nasz umysł jednocześnie realizuje aż 30 różnych wartości? To fascynujące, ale czy jesteś w stanie nazwać choć kilka z nich? Dla większości z nas jest to wyzwanie.
Warsztaty “Wartości, jako kryterium sukcesu długowiecznego” to nie tylko okazja do zastanowienia się nad własnymi wartościami, ale także szansa na lepsze zrozumienie, co naprawdę jest dla ciebie ważne w życiu.
Podczas warsztatów odpowiemy na wiele pytań, które pomogą ci precyzyjnie określić twoje wartości i zastanowić się, w jaki sposób możesz je skuteczniej realizować. Czy marzysz o szczęśliwym związku, udanych relacjach czy sukcesie zawodowym? To wszystko zaczyna się od twoich wartości.
Po warsztatach nie tylko zdobędziesz wiedzę na temat tego, co to są wartości i jak kształtują twoje życie, ale także odkryjesz swoje własne “dlaczego”. Będziesz bardziej świadomy siebie i tego, co naprawdę ma dla ciebie znaczenie. Szybciej podejmiesz decyzje, stając się bardziej asertywny, pewny siebie, a nawet zwiększysz swoją samoocenę.
Pamiętaj, że poprzez kształtowanie swojego osobistego systemu wartości, budujesz swoją godność. A co jeszcze zyskasz? Wiedzę na temat tego, jakie są korzyści płynące z realizacji swoich wartości oraz umiejętność określania kryteriów ich osiągania.
Nie czekaj! Dołącz do naszych warsztatów i odkryj, jakie wartości naprawdę kierują twoim życiem. Odkryj swoją drogę do sukcesu długowiecznego!

Chcesz zapytać nas o kurs?

ZROZUMIESZ

Wiedzę na temat istoty i procesu kształtowania wartości.
Posiadanie świadomości moich własnych wartości – rozumienie mojego “dlaczego”.
Zrozumienie istoty wartości i związanych z nimi korzyści.
Umiejętność precyzyjnego określania moich wartości.
Posiadanie kryteriów mierzenia realizacji moich wartości.

Rezerwacja szkolenia

Dołącz do naszego Newslettera

 

Facebook
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram