UMIEJĘTNOŚCI COACHINGOWE

UMIEJĘTNOŚCI COACHINGOWE

Szkolenie adresowane jest do każdego uczestnika, który ukończył kurs Praktyka NLP i chce dalej doskonalić swoje umiejętności w zakresie komunikacji i własnych strategii sukcesu w pracy oraz w relacjach prywatnych. Szkolenie rozwija kompetencje pod kątem zawodowym dla trenerów, managerów, handlowców i każdej osoby, dla której praca wiąże się z budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z ludźmi. Jest również szczególnie ważne i użyteczne dla tych, którzy na co dzień tworzą i zarządzają zespołami, przeprowadzają ludzi przez nowe wyzwania i zmiany.

Rozwijasz umiejętność kontrolowania emocji

uczysz się budowania zasobnych stanów wewnętrznych oraz nabywasz umiejętności inteligencji emocjonalnej. Rozszerzasz możliwość zarządzania mechanizmami wewnętrznymi poprzez budowanie swojej tożsamości oraz postawy wysokiej samooceny.

ODKRYWASZ ZAAWANSOWANĄ SZTUKĘ KOMUNIKACJI

na spotkaniach pogłębiamy umiejętności pozyskiwania i zarządzania informacjami o tym jak ludzie motywują się i podejmują decyzje. Dowiesz się jak stosować właściwą komunikację do siebie i innych oraz rozwiniesz umiejętności dbania o swoje zdrowie psychiczne poprzez stosowanie właściwej komunikacji do siebie i innych.

DOSKONALISZ UMIEJĘTNOŚCI COACHINGOWE

rozwijasz profesjonalne umiejętności tworzenia przyczynowo – skutkowych wzorców językowych, które mają silny wpływ na zachowanie ludzi. Poszerzasz umiejętność wykorzystania struktur językowych poprzez odpowiednie zadawanie pytań.

Dowiesz się jak ludzie motywują się do działania

odkrywając mechanizmy motywacyjne, to znaczy skuteczną motywację siebie i innych poprzez motywację wewnętrzną, którą tworzą wartości godnościowe.

23

Zrobionych szkoleń

125

Coachów

20 lat

Doświadczenia

PROGRAM

MODUł 1: Co to jest coaching? Zasady i etyka pracy Coacha
MODUł 2: Metamodel i język Miltona
MODUł 3: Założenia i pętla podwójnego wiązania
MODUł 4: Struktury językowe
MODUł 5: Struktura tworzenia skutecznego coachingu
MODUł 6: Sztuka zadawania pytań otwierających możliwości
MODUł 7: Praca nad przyszłością i właściwe formułowanie celów
MODUł 8: Struktura przeramowania
MODUł 9: Praktyka cz.1
MODUł 10: Praktyka cz.2
MODUł 11: Praktyka cz.3
MODUł 12: Podsumowanie i zakończenie oraz wręczenie certyfikatów

Chcesz zapytać nas o kurs?

O szkoleniu

Od kilku lat zawód coacha staje się coraz bardziej popularnym zajęciem zawodowym. Prawie każdy z nas słyszał ten wyraz i być może myślał o skorzystaniu ze współpracy z coachem lub o wykorzystaniu umiejętności coachingowych w swojej pracy.
Kiedy myślę coaching lub coach, to jak naprawdę mam to rozumieć? Czym jest coaching i kim jest coach? Jak i w czym konkretnie może mi pomóc? Jak współpraca z coachem może polepszyć moje życie lub rozwiązać ważny dla mnie problem? A może sam chcę pracować jako coach, to co w związku z tym muszę umieć i wiedzieć? Coaching jest podróżą z zewnątrz do wewnątrz i z wewnątrz na zewnątrz. Podróżą prowadzącą do rozwoju osobistego, wykraczania ponad poziom, na jakim obecnie się znajdujemy. Bardzo ważne jest, aby towarzyszyły nam w niej właściwie sformułowane pytania, o to jakie mamy już doświadczenia, jakimi dysponujemy zapasami, o to, o co musimy je uzupełnić oraz jaka mapa jest naszą mapą.
Coach w tej podróży zawsze podąża za klientem, za jego sposobem myślenia i działania. Pomaga w rozwiązaniu ważnego dla klienta problemu jego własnymi metodami. Nie doradza, nie ocenia i nie podpowiada co klient powinien lub nie powinien zrobić. Coach pomaga każdemu zebrać swój dorobek życia i wybrać to, co było najlepsze, najskuteczniejsze. Udoskonalić to, wzmocnić i przełożyć na swoją wielką przyszłość.

Rezerwacja szkolenia

Dołącz do naszego Newslettera

 

Facebook
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram