Terapia Neuro-Lingwistyczna

Terapia NLT

Rolą tej terapii jest uwolnienie ludzi od poczucia depresji, uznanie swojej przeszłości nie jako bólu i cierpienia, ale dorobku, z którego mogę być dumny przy jednoczesnym budowaniu równowagi w życiu. Celem jest stworzenie człowieka samodzielnego, wolnego i żyjącego moralnie, pełniącego wzór i rolę dla innych. Dobre myślenie o sobie, głębokie uznanie własnych działań oraz higiena umysłu, języka i bardzo dobra relacja z samym sobą są kluczowymi elementami tej terapii.

Wolność
Nowe możliwości
Równowaga
Zdrowie psychiczne

Nastała Era Depresji – Nowa Metoda Terapeutyczna NLT

W 2017 roku, była ona czwartą chorobą cywilizacyjną. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) do roku 2030 depresja stanie się najczęściej występującą chorobą cywilizacyjną. W odpowiedzi na te rosnące wyzwanie związane z leczeniem depresji, wprowadziliśmy innowacyjną metodę terapeutyczną, która łączy neurolingwistyczne programowanie z najskuteczniejszymi metodami terapeutycznymi – NLT (Neurolingwistyczna Terapia).

Zapisuje się na spotkanie

4 Etapowy Proces Terapeutyczny

Neuropsychologia

Jak myśli stają się traumą?


Język

Język do budowania efektywnej komunikacji i dobrej relacji.


Neurologiczne systemy motywacji

Emocje, wartości i przekonania.


Budowanie zasobnej przyszłości

Od teraz życie w dobrobycie!


Masz pytanie? Umów się na darmową konsultacje.

Co nam zagraża?

NLT, czyli Terapia Neuro-Lingwistyczna, to nie tylko kolejna metoda terapeutyczna, ale kompleksowe podejście oparte na wieloletnich badaniach, oraz wiedzy filozofów, psychologów, psychiatrów, socjologów i obserwacji zmieniającego się świata. Odpowiada na najważniejsze problemy społeczne i osobiste, takie jak:

Wpływ Social Mediów
Lęk przed Wojną
Skutki Pandemi
Depresja

Przebodźcowanie

W dzisiejszym świecie, pełnym bodźców i przeładowania informacyjnego, stany depresyjne stają się coraz bardziej powszechne. Dlatego nasza terapia NLT jest dostosowana do wyzwań współczesnego świata, oferując narzędzia do radzenia sobie z nadmiernym stresem i presją.

Świadomość emocjonalna

Brak świadomości rozumienia swoich emocji jest coraz bardziej powszechny. Nasza terapia NLT jest dostosowana do wyzwań współczesnego życia, oferując narzędzia do zatrzymania się i zrozumienia swoich potrzeb. Pomagamy rozwijać świadomość emocjonalną, co jest kluczowe dla zdrowia psychicznego i lepszych relacji.

Wojna, pandemia, geopolityka

Czynniki zewnętrzne, takie jak wojna i pandemia wpływają na nasze zdrowie psychiczne. Te wydarzenia nie tylko zwiększają ryzyko wystąpienia depresji, ale również pogłębiają istniejące stany lękowe  zagrażając równowadze emocjonalnej i życiowej.

Jak powstało NLT?

NLT to wynik 20-letniego doświadczenia praktycznego. Na podstawie pracy i analiz wybraliśmy najbardziej skuteczne narzędzia, które działają na przyczyny problemów, a nie ich skutki. Metoda NLT Łączy tradycyjne, sprawdzone metody z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i technologicznymi, skupiając się na osiągnięciu konkretnych rezultatów klienta. Klienci zazwyczaj zgłaszają się po efekty, a te obejmują pożądaną zmianę w ich życiu, nad którą wspólnie pracujemy. W ten sposób NLT staje się nie tylko terapią, ale również narzędziem wspierającym w drodze do lepszego życia i samorealizacji.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Dołącz do naszego Newslettera

 

Facebook
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram