CEL, SZKOLENIE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Cel, szkolenie dla młodzieży i dorosłych.

Kurs ten jest naszym autorskim rozwiązaniem, który został zbudowany na ogromnym doświadczeniu i wiedzy, łączącej w sobie wiele płaszczyzn i obszarów z dziedzin takich jak neurobiologia, psychologia, filozofia, zarządzanie oraz psycholingwistyka. Jest to Zestaw przećwiczonych narzędzi i ćwiczeń z dzięki których uczestnicy wiedzą, jak i kiedy dalej korzystać jako skuteczne rozwiązanie większości problemów z którymi mierzy się współczesna młodzież.

Odczuwasz spokój pochodzący z wiedzy o celu

Masz dużo większy spokój i przestajesz bać się przyszłości, dzięki dokładnie poznanej wiedzy co chcesz, co jest dla Ciebie ważne w życiu i co masz robić, żeby osiągnąć swój cel.

Rozumiesz swoje wartości

Doceniasz bardziej siebie, swoje umiejętności i budujesz dużo większą pewność w działaniu oraz poczucie własnej wartości.

Skupiasz uwagę na sobie

Przestajesz obserwować innych, rywalizować i porównywać się z innymi, a przenosisz uwagę na budowanie swojego dobrego życia. Okoliczności zewnętrzne przestają rządzić twoim życiem i sukcesem. Budujesz bardziej asertywną postawę i doskonalisz wiedzę, o tym co decyduje o sukcesie.

Poznasz narzędzia do efektywnej komunikacji

Podczas szkolenia używasz podstawowych narzędzi komunikacji do zwiększania wpływu na innych oraz budowania dobrych relacji w życiu prywatnym i zawodowym

49

Szkoleń

269

Uczestników 

20 lat

Doświadczenia

PROGRAM

Moduł 1: Strategia celu i wartości osobiste
-Opanowanie sztuki określania celu i łączenia go z szerszym kontekstem, np. celem nie jest: zbudować dom, ale np. żyć szczęśliwie z rodziną.
-Wyjaśnienie różnicy pomiędzy celem a rezultatem.
-Kluczowe elementy, które muszą pojawić się przy planowaniu celu na linii czasu, aby nawet trudny i wielki cel był łatwiejszy w zrealizowaniu.
-Najczęściej popełniane błędy przy wizualizacji celu.
-Odkrycie największych tajemnic w wizualizacji celu, które decydują o szybkości osiągania go.
-Dookreślenie swojego kierunku, wizji siebie, czyli osiągnięcie najwyższej pozycji w swojej karierze.
-Zbudowanie postawy asertywnej, która jest konieczna do uzyskania w życiu tego, co jest dla mnie ważne.
-Wyłonienie osobistych wartości, które wyzwalają największą i niewyczerpalną motywację wewnętrzną do osiągania celó
-Wartości jako czynnik, który buduje dużą pewność w działaniu.
-Wartości jako wyróżnik mojej marki osobistej.

Moduł 2: Strategie sukcesu, przekonania, emocje
-Wykorzystanie strategii Walta Disneya do przyspieszenia realizacji celu głównego.
-Eksplorowanie celu głównego z różnych perspektyw, odkrycie słabych punktów, tzw. „wąskich gardeł” w mojej strategii i przygotowanie rozwiązania na każde z nich.
-Poznanie osobistej strategii nabywania nowych umiejętności, która ułatwia uczenie się nowych rzeczy potrzebnych do zrealizowania celu.
-Dookreślenie najbardziej ograniczających przekonań, które utrudniają robienie dużej kariery.
-Przewartościowanie przekonań ograniczających na przekonania wspierające i zbudowanie systemu przekonań, które wspierają rozwijanie kariery.
-Wykorzystywanie emocji do osiągania wielkiego sukcesu.
-Rozwijanie umiejętności współpracy z emocjami.
-Rozwiązanie problemu współpracy z takimi emocjami jak: wstyd, poczucie winy, lęk czy żal.
-Nabycie bezcennej umiejętności, jaką jest planowanie emocji.

Moduł 3: Zintegrowanie wszystkich narzędzi w kontekście celu głównego, wstęp do komunikacji
-Zaplanowanie swojej kariery „do końca życia”.
-Zaplanowanie każdej dekady swojego rozwoju zawodowego.
-Połączenie swojego celu głównego z osobistymi wartościami.
-Zintegrowanie całej wiedzy z celem nadrzędnym.
-Poznanie podstawowych narzędzi komunikacji do zwiększania wpływu na innych oraz budowania dobrych relacji w życiu prywatnym i zawodowym.

Chcesz zapytać nas o kurs?

O szkoleniu

Jeżeli: obawiasz się podejmowania decyzji, co do swojej przyszłości. Czujesz ciężar na myśl o tym, jakiego dokonać wyboru. Brakuje Ci motywacji do nauki i nieustannie odwlekasz to, co sobie zaplanujesz. Nie wiesz, co tak naprawdę chcesz w życiu robić. Jaki kierunek studiów wybrać, a jeśli już studiujesz, to być może pojawia się pytanie: czy ten kierunek jest dla mnie odpowiedni i co będę robić po studiach. Zastanawiasz się, czy to jest w ogóle możliwe, żeby w tym wieku określić, co będę robić w przyszłości. Coaching kariery da Ci narzędzia, dzięki zastosowaniu których przestaniesz bać się o swoją przyszłość, polegać na okolicznościach zewnętrznych i realizować pomysły innych, a staniesz się kreatorem własnego dobrego życia. Coaching kariery pomoże Ci przy określeniu kierunku Twojego rozwoju zawodowego i już na początku drogi znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie, nadając życiu sens, pobudzając motywację do działania i sprawiając, że wiesz, co masz robić, na czym się skupić, a co odrzucić.Kurs ten jest naszym autorskim projektem, którego program został zbudowany na ogromnym doświadczeniu i wiedzy, która łączy w sobie wiele płaszczyzn i obszarów z dziedzin takich jak neurobiologia, psychologia, filozofia, zarządzanie oraz struktury językowe. Zestaw przećwiczonych narzędzi i ćwiczeń z których uczestnicy wiedzą, jak i kiedy dalej korzystać to skuteczne rozwiązanie większości problemów z jakimi mierzy się współczesna młodzież.

Rezerwacja szkolenia

Dołącz do naszego Newslettera

 

Facebook
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram