MISTRZ NLP

MISTRZ NLP

Mistrz Praktyk Neurolingwistycznego Programowania to certyfikowany 15 – dniowy kurs podzielony na pięć modułów, które odbywają się raz w miesiącu. Na szkoleniach pracujemy metodami aktywizującymi (20% teorii, 80% praktyki).

Odkrywasz własne strategie sukcesu

Odkrywasz własne strategie na osiągnięcie sukcesów w pracy i życiu prywatnym. Poznajesz sposoby, którymi skutecznie i długofalowo motywujesz się do działania. Poznajesz swoje strategie, których używasz do osiągania ponadprzeciętnych rezultatów.

Doskonalisz umiejętności komunikacji

Tak, by być bardziej sprawczym i osiągać dużo więcej niż do tej pory. Odkrywasz i doskonalisz umiejętności związane z osobistymi strategiami działania oraz zaawansowaną sztukę komunikacji.

Rozwijasz kompetencje zawodowe

Dedykowane dla trenerów, managerów, handlowców i każdej osoby, dla której praca wiąże się z budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z ludźmi. 

Doskonalisz podejmowanie decyzji

Dzięki doskonaleniu własnych sposobów podejmowania decyzji i skutecznego działania w biznesie oraz w życiu osobistym. Stajesz się kreatorem swojego życia i sukcesu, przestajesz obserwować i podziwiać innych, doceniasz siebie.

24

Zrobionych szkoleń

159

Masterów

20 lat

Doświadczenia

PROGRAM

Moduł 1: Metaprogramy – Co motywuje mnie do działania?
-Rozpoznawanie i zrozumienie mechanizmów działania i zachowania swoich i innych ludzi.
-Jak wzbudzić motywację wewnętrzną u siebie i innych.
-Skąd i w jaki sposób zdobywać informacje o tym, jak ludzie się motywują i podejmują decyzje.
-Skuteczne zarządzanie własnymi mechanizmami motywacyjnymi.

Moduł 2: Osobiste strategie sukcesu i porażki – na różnych płaszczyznach
-Osobiste strategie sukcesu.
-Osobista strategia dobrych decyzji.
-Osobista strategia dobrej umiejętności.
-Strategia modelowania samego siebie.

Moduł 3: Język I
-Głębokie struktury języka.
-Metamodel.
-Rozwiązywanie problemu w 8 pytaniach i w 12 pytaniach.
-Język jako przewartościowanie historii życia – jak zbudować przeszłość, która jest pełna zasobów by
zbudować dobrą przyszłość.

Moduł 4: Język II
-Używanie języka w sposób dopasowany do „modelu świata” drugiej osoby.
-Rozpoznawanie różnych modeli w komunikacji oraz założeń, które umożliwiają zrozumienie istoty przekazu.
-Sztuka konstruowania pytań, które poprowadzą rozmówcę do rozwiązania problemu.
-Zrozumienie siły języka i precyzyjniej komunikacji.

Moduł 5: Przewartościowanie historii życia
-Odkrycie zasobów w przeszłości – do czego wielkiego nas przygotowało to, co nas doświadczyło oraz docenienie swojej przeszłości jako potężnego fundamentu do dalszego rozwoju.
-Zmiana kierunku myślenia: przestaję “tkwić” w przeszłości, a ukierunkuję się bardziej na przyszłość (ponieważ to w niej spędzam resztę swojego życia).
-Nadanie kierunku wszystkim płaszczyznom życiowym – zawodowej i prywatnej.
-Proces, podczas którego biorę odpowiedzialność za własne życie zawodowe i buduję swoją własną drogę, a nie chodzę po ścieżce, którą ktoś dla mnie wydeptał.

Chcesz zapytać nas o kurs?

O szkoleniu

Nie można pozostawać w roli obserwatora i kreatora jednocześnie. Tymczasem współczesny świat oferuje wiele możliwości rozwoju oraz inspiruje do dużych osiągnięć przedstawiając w mediach sukcesy wybitnych ludzi oraz różne sposoby na ich osiągnięcie, tworząc z nas nieustannych obserwatorów. Dobrze, gdy inspiruję się takimi wzorami, ale: Czy rzeczywiście sposoby na sukces innych ludzi są moim sposobem na osiągnięcie pożądanych rezultatów? A co jeśli mam własne indywidualne, niepowtarzalne strategie na osiągniecie celów? A co jeśli już mam wypracowane wzorce na podejmowanie dobrych decyzji czy rozwijania umiejętności? A co jeśli jednocześnie mam strategię na organizowanie porażki lub/i sabotowanie sukcesu?Szkolenie adresowane jest do każdego uczestnika, który ukończył kurs Praktyka NLP i chce dalej doskonalić swoje umiejętności w zakresie komunikacji i własnych strategii sukcesu w pracy oraz w relacjach prywatnych. Szkolenie rozwija kompetencje pod kątem zawodowym dla trenerów, managerów, handlowców i każdej osoby, dla której praca wiąże się z budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z ludźmi. Jest również szczególnie ważne i użyteczne dla tych, którzy na co dzień tworzą i zarządzają zespołami, przeprowadzają ludzi przez nowe wyzwania i zmiany.

Rezerwacja Szkoleń

Dołącz do naszego Newslettera

 

Facebook
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram