MAPY MENTALNE

MAPY MENTALNE

Dwudniowe autorskie warsztaty, które są najlepszym narzędziem, aby polepszyć swoje relacje z innymi, czyli mała zmiana – duży efekt. Podczas spotkań odkrywasz własne wyjątkowe schematy budowania dobrych relacji międzyludzkich.

Otrzymujesz gotowe narzędzia

Ten zestaw narzędzi NLP wspiera budowanie pewności siebie w działaniu, opartej na współpracy a nie na rywalizacji. Narzędzia poznane na warsztatach “Mapy Mentalne” pozwalają tworzyć lepsze jakościowo relacje zarówno zawodowe, jak i prywatne, niwelując takie uczucia jak żal zazdrość, poczucie winy czy wstyd.

Tworzysz własne schematy

Zdobyta wiedza pozwala zrozumieć w jaki wyjątkowy sposób budujesz relacje z innymi oraz jak możesz to zrobić bardziej zdecydowanie, co przekłada się na wysoką jakość życia. Stworzone w przeszłości wyobrażenia dotyczące ludzi przekształcamy na takie, które służą nam w teraźniejszości oraz budują dobrą przyszłość.

Zyskujesz przejrzystość

Rozumiesz doświadczenia swojego życia i wiesz z jaką niewygodą nauczyliśmy się żyć do tego stopnia, że nie chcemy się tego pozbyć? Zmieniasz kierunek działania na bardziej efektywny i wygodny oraz łatwiej tworzysz własną historię wartą opowiedzenia.

Osiągasz ulgę

Przestajesz odczuwać poczucie winy, niesprawiedliwości i żalu. Zaczynasz układać życie na nowo z myślą: “to jest dla mnie”.

19

Zrobionych szkoleń

169

Uczestników

20 lat

Doświadczenia

PROGRAM

 Mapy mentalne czym są i jak to działa?
-na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej i zawodowej.
 Budowanie relacji i tożsamości
w życiu oraz poprzez relacje osobiste i zawodowe

Chcesz zapytać nas o kurs?

O szkoleniu

Gdy się kochamy, trzymamy w ramionach tylko wizualny, słuchowy, kinestetyczny, węchowy i smakowy obraz drugiego człowieka, który powstaje w naszej wyobraźni. To co nazywamy miłością, jest – jak widać – lekką aktywnością neuronów w mózgu. Większość ludzi w ogóle nie odczuwa miłości, zanim w ich mózgu nie pojawią się odpowiednie obrazy. Gdy właściwie sceny zadomowią się już w głowie, potrafimy obdarzać silnym uczuciem nawet osoby znajdujące się na drugiej półkuli ziemskiej, a także wielbić nigdy niespotkane gwiazdy rockowe i wirtualne postacie. Co zachodzi w naszych głowach, gdy myślimy o innych? Społeczne doświadczenia i przeżycia nie są uzależnione od realnych postaci, lecz zawsze wiążą się z wewnętrznymi obrazami, czyli tak zwanymi mapami lub mentalnymi reprezentacjami – twierdzi dr Lukas Derks w książce “Techniki NLP w tworzeniu dobrych związków z ludźmi”. Nasze mapy mentalne, które stworzyliśmy na bazie swoich doświadczeń, decydują o tym, jak postrzegamy samych siebie i nasze relacje społeczne. Sposób umiejscawiania w naszym postrzeganiu naszych bliskich oraz osoby, z którymi pozostajemy w zadawnionym konflikcie, ma wpływ na to, co dzieje się w naszych relacjach aktualnie.Często mamy poczucie, że ze wszystkim musimy radzić sobie sami, podczas gdy nie radzimy sobie sami ze sobą. Odczuwamy poczucie winy, niesprawiedliwości i żalu. Podejmujemy próbę ułożenia sobie życia na nowo, jednak pojawiają się myśli: „Jestem gorsza”, “inni mają lepiej”, “nie wiem czy to dla mnie”, “ to nie dla mnie”. Co powoduje, że spotykają nas “nieszczęścia”, a w życiu mamy pod górkę? Z jaką niewygodą nauczyliśmy się żyć do tego stopnia, że nie chcemy się tego pozbyć? Jak poradzić sobie w życiu z samotnością? pozwalającym zrozumieć doświadczenia swojego życia, zmienić kierunek działania na bardziej efektywny i wygodny oraz łatwiej stworzyć własną historię wartą opowiedzenia. Ten zestaw narzędzi NLP wspiera budowanie pewności siebie w działaniu, opartej na współpracy a nie na rywalizacji. Zdobyta wiedza pozwala zrozumieć w jaki wyjątkowy sposób budujesz relacje z innymi oraz jak możesz to zrobić bardziej zdecydowanie, co przekłada się na wysoką jakość życia. Przekształcamy stworzone w przeszłości wyobrażenia dotyczące ludzi na takie, które służą nam w teraźniejszości oraz budują dobrą przyszłość.

Rezerwacja szkolenia

Dołącz do naszego Newslettera

 

Facebook
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram