C-LEVEL WIZJONER

C-LEVEL WIZJONER

Nasze szkolenie to głównie praktyka, skoncentrowana na rozwoju organizacji i jednostek. Korzystamy z autorskich metod nauczania i projektów uczestników, gdzie 80% czasu to intensywne doświadczenia praktyczne. Wprowadzamy jedynie 20% teorii, aby uczestnicy mogli od razu wykorzystać zdobytą wiedzę w rzeczywistych sytuacjach. Dzięki temu nasze szkolenie nie tylko dostarcza informacji, ale także rozwija praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego rozwoju i osiągania celów.

Nowe strategie

Otrzymasz nowe strategie poprzez które możesz osiągać swoje sukcesy w wybranym przez siebie obszarze.

Pewność w działaniu i opanowanie

Stajesz się modelem swojej roli, wzorem dla innych.

Świadomość procesów

Ten kurs pomoże Ci wykorzystać wszystkie siły życiowe, które będą pracować na Twój sukces.

Decyzyjność i asertywność

Koniec ulegania wpływom ludzi małego formatu

12

Zrobionych szkoleń

12

Uczestników

20 lat

Doświadczenia

PROGRAM

C-level wizjoner
Fundamentalna płaszczyzna związana z naszym wewnętrznym światem i naszym najpotężniejszym narzędziem do realizacji osobistych osiągnięć.
Praca na tej płaszczyźnie to odpowiedź na pytanie: jak lepiej wykorzystać swój umysł, aby zaprowadził Cię tam, gdzie Ty chcesz! Właśnie ten wewnętrzny świat jest dla nas najpotężniejszą motywacją do działania.
Ta płaszczyzna zawiera w sobie 21 elementów, na które składają się między innymi:
-rozwijanie talentu wychodzenia poza mały świat – wizualizacje,
-wykorzystanie zmysłów do budowania wielkiego świata – najpierw w umyśle,
-misja przekraczająca jednostkową tożsamość,
-tworzenie konstruktów swoich pomysłów w wybranym przez siebie systemie reprezentacji,
-pętle sprzężenia zwrotnego między abstraktem a konkretem,
-indywidualne modele myślenia, które upraszczają rzeczywistość,
-umiejętność zadawania sobie pytań,
-sztuka konstrukcji pytań do siebie.

Druga Płaszczyzna
Druga płaszczyzna dotyczy zasad i zachowań
zewnętrznych, takich jak m.in.:
-cel nadrzędny,
-samodyscyplina,
-samokontrola,
-zarządzanie finansami (oszczędzanie),
-postawa pewności.

Chcesz nas zapytać o kurs?

O szkoleniu

Jako trener wiele lat studiowałam biografie ludzi sukcesu, by wykorzystać tę wiedzę w mojej pracy z klientami, i okazało się, że zastosowanie tych zasad to był dopiero wierzchołek góry lodowej. W związku z tym szukałam ludzi, którzy osiągnęli wyjątkowo duży sukces, by dowiedzieć się, czego jeszcze brakuje do tego klucza sukcesu. Prowadziłam z nimi rozmowy, zadawałam pytania i analizowałam, jak oni to zrobili. To, co odkryłam, było dla mnie zaskakujące! Oprócz zachowań zewnętrznych podporządkowanych tym zasadom, zauważyłam u nich coś, co nazwałam bogatym światem wewnętrznych przeżyć, czyli pewien określony sposób, w jaki kierują swoim umysłem. Tworzą specyficzne konstrukty myślowe, prowadzą wewnętrzne dialogi, negocjacje, kłócą się w głowie i zadają sobie pytania w pewien charakterystyczny sposób.
Przebadałam tak około 70 osób, które osiągnęły ogromne sukcesy zawodowe, i okazało się, że każda z nich posługuje się wieloma różnymi schematami dotyczącymi procesów wewnętrznych, ale jest 21 elementów, które ich wszystkich łączą. Ci ludzie nie dopasowują się do świata, tylko robią tak, że dopasowują świat do siebie i swoich celów. Robią to najpierw poprzez konkretne procesy wewnętrzne, które potem przekładają na działania zewnętrzne, i zawsze osiągają sukces! Tworzą pewien specyficzny system myślenia i działania, będący dla nich całą filozofią życia, której podporządkowują wszystkie swoje wybory. Koncepcje, narzędzia i techniki, które poznajesz na tym warsztacie, oznaczają uczenie się z doświadczenia innych ludzi i jest to praktyczna, szybka droga rozwoju, ponieważ uczenie się wszystkiego z własnego doświadczenia może być frustrujące, czasochłonne i kosztowne. A wspaniała wiadomość jest taka, że tego systemu można się nauczyć i można go zastosować do osiągania własnych celów. Kurs przeznaczony jest dla osób poważnie myślących o swojej karierze życiowej, które są głodne sukcesu, marzą o czymś więcej niż przeciętność. Wiedza i narzędzia z tego kursu już dawno wyszły z fazy eksperymentalnej, a ludzie, którzy używali nieświadomie tej wiedzy, nadal osiągają potężne sukcesy.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę

Dołącz do naszego Newslettera

 

Facebook
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram